![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Super League 2 και ο Πρόεδρος κ. Πέτρος Μαρτσούκος συγχαίρουν την ΠΑΕ Λεβαδειακός για την πρόκρισή της στους 16 του Κυπέλλου Ελλάδος.
Για τρίτη διαδοχική χρονιά η κατηγορία μας πιστοποιεί την αγωνιστική της δυναμική, καθώς μετά τη συγκεκριμένη πρόκριση όχι μόνο θα εκπροσωπηθεί με τέσσερις ομάδες στην φάση των 16 – Athens Kallithea, ΑΕΛ, Λεβαδειακός, Νίκη Βόλου- αλλά θα έχει δεδομένα εκπρόσωπο και στα προημιτελικά της διοργάνωσης.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ευχόμαστε σε όλες μας τις ομάδες να διεκδικήσουν τη μεγαλύτερη δυνατή διάκριση στο θεσμό.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις