![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Η Νίκη γνώρισε την τέταρτη ήττα της στο φετινό πρωτάθλημα, χάνοντας στην Καρδίτσα από την Αναγέννηση με 2-0.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Παρά την απαγόρευση μετακίνησης 100 περίπου φίλοι της βολιώτικης ομάδας βρέθηκαν στο Δημοτικό Στάδιο της Καρδίτσας και στήριξαν τις προσπάθειες των ποδοσφαιριστών. Να σημειώσουμε πως σε κάποιους δεν επιτράπηκε η είσοδος στην πόλη και υποχρεώθηκαν να επιστρέψουν στον Βόλου, ενώ κάποιοι άλλοι πέρασαν από την αστυνομική διεύθυνση για …εξακρίβωση στοιχείων.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις