![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
“Η ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ υπενθυμίζει στους φίλους της πως απαγορεύεται η οργανωμένη κι η μεμονωμένη μετακίνησή τους στη Λάρισα, με σκοπό να παρακολουθήσουν το παιχνίδι της ομάδας μας, με αντίπαλο την ΑΕΛ, στο AEL FC ARENA, την Κυριακή (03/12, 15:00)”, αναφέρει η σχετική ανακοίνωση και συνεχίζει:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
“Στο πλαίσιο αυτού, σας ζητάμε να μην επιχειρήσετε τη μετάβασή σας στο γήπεδο, κατά την ώρα διεξαγωγής της αναμέτρησης, καθώς αφενός δε θα σας επιτραπεί η είσοδός σας εντός αυτού και αφετέρου θα αμβλυνθεί οποιοσδήποτε κίνδυνος ενδεχόμενων επεισοδίων”.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις