Απίστευτες σκηνές στο Βόλος-Ολυμπιακός, με τους οπαδούς του Ολυμπιακού να κάνουν «ντου» στον αγωνιστικό χώρο και να πετάνε καθίσματα στον χώρο του VAR!
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/12/volos-olympiakos-dakrygona-4.jpg)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/12/volos-olympiakos-dakrygona-3.jpg)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/12/volos-olympiakos-dakrygona-2.jpg)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/12/volos-olympiakos-dakrygona.jpg)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Συγκεκριμένα, ενώ το ματς βρισκόταν στις καθυστερήσεις και το σκορ ήταν 2-2, οπαδοί των Πειραιωτών που βρέθηκαν στο Πανθεσσαλικό μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο του γηπέδου και ξεκίνησαν να πετάνε καθίσματα στον χώρο του VAR.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η αστυνομία από την πλευρά της απάντησε με χρήση χημικών, πετώντας δακρυγόνα. Οι παίκτες των δύο ομάδων έμειναν για λίγα λεπτά στον αγωνιστικό χώρο, ωστόσο η κατάσταση έγινε αφόρητη και έτσι έφυγαν τρέχοντας για τα αποδυτήρια καλύπτοντας τα πρόσωπά τους.
Updated (18:51): Συνεχίζουν να ακούγονται εκρήξεις έξω από το Πανθεσσαλικό με την Αστυνομία να κάνει χρήση χημικών και χειροβομβιδών κρότου λάμψης
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις