![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Με μία αναμέτρηση συνεχίστηκε σήμερα (6/12) η φάση των «16» του Κυπέλλου ΕΠΣΘ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ο Ρήγας Φεραίος νίκησε με 1-2 τον ΓΣ Αλμυρού στο γήπεδο του Αλμυρού και πήρε την πρόκριση για την επόμενη φάση. Τα δύο γκολ για την ομάδα του Λάκη Μπακάλη πέτυχε ο Γάρος ενώ ο Αλμυρός μείωσε με τον Χατζηλιάδη και αστόχησε σε εκτέλεση πέναλτι με τον Ζαφειρίου.
Στην φάση των «8» ο Ρήγας θα αντιμετωπίσει τον Πύρασο.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις