ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ 2016: Πλήρες πρόγραμμα Α’ φάσης

Ξεκινά αύριο (21/6) το τουρνουά «ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ 2016» που διοργανώσει για πρώτη φορά η ΕΠΣΘ, το ποίο έγινε άμεσα αποδεκτό τόσο από τις ομάδες της περιοχής μας, όσο κι από ακαδημίες της υπόλοιπης χώρα.Σας παρουσιάζουμε το…


πλήρες πρόγραμμα του Α’ γύρου, ως οδηγό που θα βοηθήσει στην επιλογή των αγώνων που επιθυμεί να παρακολουθήσει καθένας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα ανα κατηγορία:

ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ ΕΦΗΒΙΚΟ 1998-99-2000

Α΄ΦΑΣΗ – Α’ ΓΚΡΟΥΠ
21/06/2016 18:30 Λεχωνίων
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΠ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

21/06/2016 18:30 ΕΑΚ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΝΑ ΝΙΚΗΣ

22/06/2016 10:00 Β. Πανθεσσαλικού
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (00) – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

22/06/2016 11:00 Π. Μαγουλάς
ΝΑ ΝΙΚΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΠ

22/06/2016 17:00 Λεχωνίων
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΠ – ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

22/06/2016 18:15 Πανθεσσαλικό
ΝΑ ΝΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2000)

23/06/2016 08:30 Πανθεσσαλικό
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2000)

23/06/2016 10:00 Π. Μαγουλάς
ΝΑ ΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

23/06/2016 17:00 Πανθεσσαλικό
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

23/06/2016 18:15 Πανθεσσαλικό
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2000) – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΠ

Β’ ΓΚΡΟΥΠ
22/06/2016 10:00 Πανθεσσαλικό
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1999)

22/06/2016 11:30 Πανθεσσαλικό
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

22/06/2016 17:00 Β. Πανθεσσαλικού
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

22/06/2016 18:15 Β. Πανθεσσαλικού
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (99) – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

23/06/2016 08:30 Β. Πανθεσσαλικού
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (99)

23/06/2016 10:00 Πορταριάς
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟ 2001-2002

Α΄ΦΑΣΗ – Α ΓΚΡΟΥΠ

21/06/2016 18:00 Πορταριά
ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΦ – ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

21/06/2016 18:30 Αγ. Παρασκευής
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

22/06/2016 08:30 Πανθεσσαλικό
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΕΡΜΗΣ

22/06/2016 11:30 Λεχωνίων
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ

22/06/2016 17:00 Πορταριάς
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ – ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΦ

22/06/2016 19:30 Πορταριάς
ΕΡΜΗΣ – ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

23/06/2016 10:00 Πανθεσσαλικό
ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΦ – ΕΡΜΗΣ

23/06/2016 11:30 Πανθεσσαλικό
ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

23/06/2016 17:00 Λεχωνίων
ΕΡΜΗΣ – ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ

23/06/2016 19:30 Πανθεσσαλικό
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΦ

Α΄ ΦΑΣΗ- Β ΓΚΡΟΥΠ

21/06/2016 18:00 Β. Πανθεσσαλικού
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 2

21/06/2016 18:30 Πανθεσσαλικό
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ

21/06/2016 18:30 Olimpico
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ

22/06/2016 10:00 Βελεστίνου
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ – ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

22/06/2016 10:00 Αλμυρού
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

22/06/2016 11:30 Β. Πανθεσσαλικού
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 2

22/06/2016 17:00 Πανθεσσαλικό
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

22/06/2016 18:15 Πορταριά
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 2

22/06/2016 19:30 Πανθεσσαλικό
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ

23/06/2016 10:00 Β. Πανθεσσαλικού
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

23/06/2016 10:00 Βελεστίνου
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ

23/06/2016 11:30 Β. Πανθεσσαλικού
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ – ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 2

23/06/2016 17:00 Β. Πανθεσσαλικού
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

23/06/2016 18:15 Β. Πανθεσσαλικού
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

23/06/2016 19:30 Β. Πανθεσσαλικού
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 2

ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2003-2004

Α΄ΦΑΣΗ- Α’ ΓΚΡΟΥΠ
22/06/2016 08:30 Β. Πανθεσσαλικού
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

22/06/2016 08:30 Λεχωνίων
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

22/06/2016 18:00 Olimpico
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

22/06/2016 19:30 Λεχωνίων
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

23/06/2016 10:00 Λεχωνίων
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

23/06/2016 11:30 Λεχωνίων
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

Α’ ΦΑΣΗ Β- ΓΚΡΟΥΠ
22/06/2016 10:00 Λεχωνίων
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

22/06/2016 10:00 Βελεστίνου
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ – ΒΟΛΟΣ 2004

22/06/2016 18:15 Λεχωνίων
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΒΟΛΟΣ 2004

22/06/2016 19:30 Β. Πανθεσσαλικού
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ

23/06/2016 08:30 Λεχωνίων
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΒΟΛΟΣ 2004

23/06/2016 10:00 Βελεστίνου
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ

ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005-2006
Α΄ΦΑΣΗ – Α’ ΓΚΡΟΥΠ

22/12/2015 10:30 Olimpico
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

22/12/2015 19:30 Olimpico
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

22/06/2016 09:00 Olimpico
ΑΕBΔ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

22/06/2016 18:00 Olimpico
ΑΕBΔ – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

23/06/2016 09:00 Olimpico
ΑΕBΔ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

23/06/2016 10:30 Olimpico
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

Α ΦΑΣΗ- Β ΓΚΡΟΥΠ
22/06/2016 09:00 Olimpico
ΕΡΜΗΣ – ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

22/06/2016 10:30 Olimpico
ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

22/06/2016 19:30 Olimpico
ΕΡΜΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΟΛΟΥ

22/06/2016 19:30 Olimpico
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ – ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

23/06/2016 09:00 Olimpico
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΟΛΟΥ

23/06/2016 10:30 Olimpico
ΕΡΜΗΣ – ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2005-2006

ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2007-2008

Α΄ΦΑΣΗ – Α’ ΓΚΡΟΥΠ
22/06/2016 18:00 Αγ. Παρασκευής
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

22/06/2016 18:00 Αγ. Παρασκευής
ΠΥΡΑΣΟΣ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ – ΑΕBΔ

22/06/2016 19:00 Αγ. Παρασκευής
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΠΥΡΑΣΟΣ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

22/06/2016 19:00 Αγ. Παρασκευής
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕBΔ

23/06/2016 18:00 Αγ. Παρασκευής
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΕBΔ

23/06/2016 18:00 Αγ. Παρασκευής
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΥΡΑΣΟΣ ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

Α’ ΦΑΣΗ- Β’ ΓΚΡΟΥΠ
22/06/2016 18:00 Αγ. Παρασκευής
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

22/06/2016 18:00 Αγ. Παρασκευής
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ – ΒΟΛΟΣ 2004

22/06/2016 19:00 Αγ. Παρασκευής
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ

22/06/2016 19:00 Αγ. Παρασκευής
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ – ΒΟΛΟΣ 2004

23/06/2016 18:00 Αγ. Παρασκευής
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΒΟΛΟΣ 2004

23/06/2016 18:00 Αγ. Παρασκευής
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ – ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ

ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ ΜΠΑΜΠΙΝΙ 2009-2010

Α’ ΦΑΣΗ
22/06/2016 18:00 Athletes
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΕBΔ
22/06/2016 18:00 Athletes
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
22/06/2016 19:30 Athletes
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
22/06/2016 19:30 Athletes
ΑΕBΔ – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
23/06/2016 18:00 Athletes
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
23/06/2016 18:00 Athletes
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ – ΑΕBΔ
23/06/2016 19:30 Athletes
ΑΕBΔ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
23/06/2016 19:30 Athletes
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
24/06/2016 18:00 Olimpico
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
24/06/2016 18:00 Olimpico
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ