![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Η Αναστασία Μυλοπούλου από την ΕΠΣ Καβάλας ορίστηκε από την ΚΕΔ να διευθύνει το παιχνίδι Νίκη Βόλου – Απόλλων Πόντου στο Δημοτικό Στάδιο Νεάπολης Βόλου, την Δευτέρα 22/1 στις 15:00. Βοηθοί της θα είναι ο Λάμπρος Σακάλογλου και Αναστάσιος Καρασαββαΐδης από την ίδια ΕΠΣ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Τέταρτος διαιτητής θα είναι ο Γιώργος Μελτζανίδης (Ημαθίας) και παρατηρητής διαιτησίας ο Παναγιώτης Συμεωνίδης (Πιερίας).
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις