![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την λύση της συνεργασίας του με τον προπονητή της ομάδας Γιάννη Σιαμέτη, ανακοίνωσε ο Πύρασος.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Αναλυτικά:
Η δεύτερη θητεία του Γιάννη Σιαμέτη στην τεχνική ηγεσία του Πυράσου ολοκληρώθηκε στις 21 Ιανουαρίου καθώς λύθηκε η συνεργασία μας. Αφήνει τον Πύρασο στην τρίτη θέση του πρωταθλήματος και στα προημιτελικά του Κυπέλλου, έχοντας σημαντική συμβολή στο χτίσιμο της φετινής ομάδας. Τη σεζόν 2023-24 υπό την καθοδήγησή του ο Πύρασος σημείωσε έντεκα νίκες, τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες.
Τον ευχαριστούμε θερμά για την άψογη συνεργασία μας, του ευχόμαστε κάθε επιτυχία στην προσωπική-επαγγελματική του πορεία κι αποχαιρετούμε έναν φίλο που έχει βάλει το όνομά του με χρυσά γράμματα στην ιστορία του συλλόγου μας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις