![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Για τη Θεσσαλονίκη αναχώρησε σήμερα (23/1) η Νίκη Βόλου, όπου αύριο στις 6 μ.μ., θα αντιμετωπίσει τον Άρη, στον πρώτο από τους διπλούς αγώνες, για την προημιτελική φάση του Κυπέλλου Ελλάδος.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Στην κυανόλευκη αποστολή συμπεριλήφθηκε ο νεοαποκτηθής Μιχάλης Γιαννίτσης, αντίθετα εκτός έμειναν οι Μπαχανάκ και Πέττας, όπως και ο διεθνής με την Ισημερινή Γουινέα, Χοσέτε Μιράντα.
Η αποστολή: Γκαραβέλης, Κραβαρίτης, Τοπαλίδης, Κάσσος, Αναστασίου, Ανδρέου, Στίκας, Γιαννίτσης, Να’α, Κυριακίδης, Κουτσιμπάνας, Λίταινας, Γαβριηλίδης, Παναγιωτίδης, Βουκελάτος, Πολίτης, Κρητικός, Ριμπέιρο, Τζιώρας, Μπάλλας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις