![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την ετήσια εκδήλωση κοπής πίτας ετοιμάζουν οι παλαίμαχοι ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού Βόλου που το 2024 θα πραγματοποιήσουν νέες δράσεις εκτός και εντός γηπέδων.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Την Τρίτη 6 Φεβρουαρίου στις 8 το βράδυ στην αίθουσα του ξενοδοχείου Park θα πραγματοποιηθεί η εκδήλωση κοπής πίτας της Ένωσης Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Ολυμπιακού Βόλου.
Από την ΕΠΠΟΒ απευθύνεται πρόσκληση σε όλους τους βετεράνους του συλλόγου να τιμήσουν με την παρουσία τους την εκδήλωση.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις