Την Τετάρτη 24 Ιανουαρίου, στην ταβέρνα “Το Αρχοντικό του Καρδάση” στο Στεφανοβίκειο έκοψε την πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτα ο Α.Ε.Σ. “ΔΙΑΓΟΡΑΣ”.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ήταν μια οικογενειακή βραδιά που τίμησαν με την παρουσία τους ο δήμαρχος Δημήτρης Νασίκας, ο αντιδήμαρχος πολιτισμού Σάββας Τσαλδάρης, ο σύμβουλος Παπαϊωάννου Γιάννης, ο πρόεδρος τοπικού Μανώλης Ντάγγαλος, ο πρόεδρος της ΕΠΣΘ Μίλτος Καλόγηρος, η “ψυχή” της διοργανώτριας αρχής Αντώνης Δαλούκας, ο πρώην πρόεδρος και αρωγός του συλλόγου Σάκης Πρασσάς καθώς και ο πρόεδρος της Delopoulos trans & Sport Travel και χορηγός της ομάδας Ζήσης Ντελόπουλος. Παρόντες ήταν ακόμη τα νυν αλλά και παλαιά μέλη της Διοίκησης ενώ εκτάκτως την τελευταία στιγμή δεν μπόρεσε να παραβρεθεί ο γεωπόνος και αρωγός επίσης του συλλόγου Χρήστος Λουφόπουλος.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Περισσότεροι από κάθε φορά και οι τυχεροί της βασιλόπιτας, αφού δώρα μοιράστηκαν σε έξι τυχερούς ποδοσφαιριστές του συλλόγου.
Η Διοίκηση του Διαγόρα θέλει να ευχαριστήσει όλους όσους συνέβαλλαν στην επιτυχία της εκδήλωσης χορηγικά, και πιο συγκεκριμένα τους:
- κρεοπωλείο “Φάρμα Καρατζιώλη” στο Αρμένιο
- Αρτοζαχαροπλαστείο Πέπη Πανταζή
- Ουζερί “η Κάρλα”
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/01/πιτα-διαγορασ3.jpg)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/01/πιτα-διαγορασ2.jpg)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/01/πιτα-διαγορασ1.jpg)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις