Στο 13ο λεπτό της αναμέτρησης Κηφισιά – Βόλος ο διαιτητής απέβαλε τον Αχιλλέα Μπέο, μετά τις έντονες διαμαρτυρίες του για την ύπαρξη κόσμου στο γήπεδο της Καισαριανής.
Μάλιστα ο Αχιλλέας Μπέος αναγνώρισε ως μπράβους κάποιους παρευρισκόμενους λέγοντας χαρακτηριστικά όπως φαίνεται στο βίντεο: “Τους μπράβους τι τους θέλετε; Να μου κλ@σουν μία μάντρα @ρχιδι@?”
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
https://exchange.glomex.com/video/v-cz2biwmdinap?integrationId=40599v1tl6nwn662
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις