![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Κάλεσμα στον κόσμο της Νίκης να δώσει βροντερό παρών στον κρίσιμο αγώνα μπάσκετ της ομάδας, το Σάββατο, στο Κλειστό της Νέας Ιωνίας με αντίπαλο τον Πανελλήνιο, απευθύνει το Blue Club.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
“Το Σάββατο η ομάδα μπάσκετ δίνει την σημαντικότερη μάχη της για φέτος. Καλούμε όλο τον κόσμο της ομάδας μας να γεμίσει το κλειστό γυμναστήριο Νέας Ιωνίας “η Σμύρνη” και να γίνει ο 6ος παίκτης της ομάδας.
Γεμίζουμε το κλειστό βοηθάμε και προστατεύουμε την ομάδα μας.
Όλοι το Σάββατο στο κλειστό”.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις