![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Η Μυλοπούλου Αναστασία από την ΕΠΣ Καβάλας ορίστηκε από την ΚΕΔ να διευθύνει την εξ αναβολής αναμέτρηση για τον Βόρειο όμιλο της Super League2, Νίκη Βόλου – Απόλλων Πόντου, την Τετάρτη 21/2 στις 3:00μ.μ. στο Πανθεσσαλικό στάδιο.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Βοηθοί της θα είναι ο Λάμπρος Σακάλογλου και Αναστάσιος Καρασαββαΐδης επίσης από την ΕΠΣ Καβάλας. Τέταρτος διαιτητής θα είναι ο Γιώργος Μελτζανίδης (Ημαθίας) και παρατηρητής διαιτησίας ο Παναγιώτης Συμεωνίδης (Πιερίας).
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις