![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Στο Δημοτικό Στάδιο της Νεάπολης κι όχι στο Πανθεσσαλικό, όπως αρχικά είχε οριστεί, θα διεξαχθεί ο αγώνας Νίκη Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας στο πλαίσιο της 24ης αγωνιστικής της Super League2.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η ενημέρωση της διοργανώτριας:
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι o αγώνας ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ της 24ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος SUPER LEAGUE 2 2023-24, θα διεξαχθεί στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ την ΔΕΥΤΕΡΑ 26/02/24 στις 15:00 αντί για το ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ όπως αρχικά είχε ορισθεί.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις