![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Στους “4” του Κυπέλλου ΕΠΣΘ προκρίθηκε ο Πύρασος που νίκησε με 2-1 τον Ρήγα Φεραίο στο Π. Μαγουλάς.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Το τέλος της κανονικής διάρκειας του αγώνα βρήκε τις δύο ομάδες ισόπαλες (1-1). Στην παράταση ο Πύρασος κατάφερε και πήρε την πρόκριση στα ημιτελικά του Κυπέλλου ΕΠΣΘ, εκεί όπου θα αντιμετωπίσει τον νικητή του αγώνα Τοξότης – Σκιάθος.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις