![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ΑΕΛ για τον εκτός έδρας αγώνα πρωταθλήματος με αντίπαλο τη Νίκη Βόλου (04/03/24, Πανθεσσαλικό Στάδιο, 15:00) στο πλαίσιο της 25ης αγωνιστικής της Super League 2.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Οι 22 παίκτες που επίλεξε ο κ. Παύλος Δερμιτζάκης είναι οι: Σουλούκος, Θεοδωρόπουλος, Βενετικίδης, Ηλιάδης, Γιανναράκης, Παπαγεωργίου Θ., Καλουτσικίδης, Μαϊδανός, Παπαδόπουλος, Θωμαΐδης, Πλέγας, Παρασκευάς, Μιλτιάδης, Kossonou, Stina, Παπαγεωργίου Κ., Andrada, Kocic, Νίνο, Pedrozo, Μαυριάς και Fatai.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις