![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Πραγματοποιήθηκαν στον Βόλο οι εξετάσεις της Σχολής Διαιτησίας Ποδοσφαίρου 2024 της Ε.Π.Σ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, με την ΚΕΔ/ΕΠΟ να εκπροσωπείται από τον κο ΒΑΛΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΟ. Εκπαιδευτές της σχολής ήταν ο ΘΩΜΑΣ ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ (ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ), ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΚΑΙ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΖΑΚΗΣ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ο πρόεδρος της ΕΠΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ κος ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΜΙΛΤΟΣ και ο πρόεδρος της Επιτροπής Διαιτησίας κος ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ συγχαίρουν τους εκπαιδευτές, καλωσορίζοντας τους επιτυχόντες στη μεγάλη διαιτητική οικογένεια. Από τη Σχολή αποφοίτησαν επιτυχώς με αλφαβητική σειρά οι παρακάτω:
ΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΕΛΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ – ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΕΜΕΡΤΖΙΑΔΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΟΥΣΤΡΟΥΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΩΗ
ΡΩΠΑΪΤΗ ΣΩΖΙΑ
ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ ΟΡΦΕΑΣ
ΤΣΙΑΚΤΙΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις