![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ΑΕΛ για τον αγώνα με αντίπαλο τη Νίκη Βόλου (24/03/24, Πανθεσσαλικό Στάδιο, 15:00) στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής των PLAYOFFS της Super League 2.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Οι 23 παίκτες που επίλεξε ο κ. Παύλος Δερμιτζάκης είναι οι: Σουλούκος, Θεοδωρόπουλος, Βενετικίδης, Ηλιάδης, Γιανναράκης, Παπαγεωργίου Θ., Καλουτσικίδης, Μαϊδανός, Παπαδόπουλος, Θωμαΐδης, Πλέγας, Παρασκευάς, Νινίκας, Κουκουράβας, Μιλτιάδης, Ζησούλης, Kossonou, Παπαγεωργίου Κ., Andrada, Νίνο, Pedrozo, Μαυριάς και Βλιώρας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις