![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την τρίτη θέση κατέκτησε ο Γιάννης Τσακερόπουλος, του αθλητικού συλλόγου Βόλου “Ταξιάρχης”, στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Πάλης U17 που διεξήχθη στην Καλαμπάκα.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Αναλυτικά:
“Θερμά συγχαρητήρια!! Στον Ιωάννη Τσακερόπουλο για την (3η θέση🥉) και στον Φούντα Βησσαρίων για την (5η θέση) στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα U17 που διεξήχθη στην Καλαμπάκα”.
![Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα και κείμενο](https://scontent.fskg5-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/420535337_17882072154042854_6640647733731872855_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeEG8TkXYsq5VE2ULBgOJ-AnQPC2G9w7WgdA8LYb3DtaB4-mmg1qfiWRZRjaUm_kcHrVLNx0frG_1HaVCBBODWHR&_nc_ohc=yxx33z9oM4oAb4wJpnI&_nc_ht=scontent.fskg5-2.fna&oh=00_AfBqKs44ZwAg5X0TYjuNimYgZra0p3x7XAjo0fZiX6mdMw&oe=6619D0A2)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις