![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Η μία θέση προς τη Super League 2 κλείδωσε και μένει η δεύτερη! Ο ΠΑΣ Γιάννινα μετά την ήττα του από τον Αστέρα Τρίπολης (0-1) αποχαιρετά μετά από μια πενταετία την πρώτη κατηγορία, αφού οι ελπίδες είναι απειροελάχιστες και μόνο μαθηματικές, όντας στο -7 από τη σωτηρία με τρεις αγωνιστικές να απομένουν.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Την ίδια ώρα, ο Παναιτωλικός με τη σπουδαία νίκη που πήρε στην Καισιαριανή (0-1) κόντρα στην Κηφισιά, βρέθηκε στο +2 από την αντίπαλό του και ορίζει τη μοίρα του.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις