![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Με νίκη επί της Αγίας Άννας ολοκλήρωσε τις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα ο Θησέας, με τον προπονητή του, Θοδωρή Ανδρουτσόπουλο να μοιράζει συγχαρητήρια στους παίκτες αλλά και σε όλους τους αφανείς εργάτες του συλλόγου.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η δήλωση του τεχνικού των πρασίνων: “Κλείνοντας τη φετινή χρονιά με μια σπουδαία νίκη σήμερα επί ενός πολύ ισχυρού αντιπάλου, θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια σε όλους μας τους παίκτες, που από τη πρώτη μέχρι κ την τελευταία μέρα υπηρέτησαν τον έμβλημα του συλλόγου με μεγάλη συνέπεια.
Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους αφανείς εργάτες της ομάδας που έκαναν το έργο το δικό μου κ του συνεργάτη μου πιο εύκολο”.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις