Η έντονη βροχόπτωση έφερε νερά μέσα στο κλειστό γυμναστήριο του Κιλκίς, με αποτέλεσμα να μην μπορεί να συνεχιστεί η αναμέτρηση!
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Έτσι, με την έναρξη του δευτέρου δεκαλέπτου, και ενώ στο πρώτο δεκάλεπτο η ΚΟΥΠΑ STEP Κιλκίς ήταν μπροστά στο σκορ με 24-7 επί του Ολυμπιακού Βόλου, οι διαιτητές διέκοψαν οριστικά το παιχνίδι!
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η αποστολή του Ολυμπιακού Βόλου πήρε τον δρόμο της επιστροφής, και το παιχνίδι θα οριστεί ξανά από την ΕΟΚ, σε νέα ημερομηνία και θα συνεχιστεί από εκεί που διακόπηκε…
maxitis.gr
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις