![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Τους διαιτητές των playoffs και playouts της 7ης αγωνιστικής, για το πρωτάθλημα της SL2, όρισε η ΚΕΔ/ΕΠΟ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Τον αγώνα Νίκη Βόλου – Λεβαδειακός που είναι προγραμματισμένος για την Κυριακή 28 Απριλίου, στις 4 μ.μ., στο Πανθεσσαλικό Στάδιο, θα διευθύνει ο Ανδρέας Βλάχος από την Ένωση Ανατολικής Αττικής. Πρώτος βοηθός ορίστηκε ο Κωνσταντίνος Σούζας από την ίδια Ένωση και β’ βοηθός η Δήμητρα Τσαγανού από την Δυτική Αττική. Τέταρτος θα είναι ο Βασίλης-Απόστολος Αργυρός από την Πέλλα.
Τρεις φορές φέτος έχει σφυρίξει τη Νίκη
Ο κ. Βλάχος έχει διευθύνει παιχνίδι της Νίκης άλλες τρεις φορές φέτος. Τελευταίο ήταν το ματς του Πανθεσσαλικού μεταξύ της Νίκης και της ΑΕΛ που βρήκε νικητές τους φιλοξενούμενους με 2-1. Στις 7 Δεκεμβρίου είχε σφυρίξει το παιχνίδι Κυπέλλου Λεβαδειακός – Νίκη 1-1 και στις 5 Νοεμβρίου ήταν διαιτητής στον αγώνα ΑΕΚ Β’ – Νίκη Βόλου 0-3.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις