![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την καλύτερη 11αδα του πρωταθλήματος UEFA Youth League 23/24 ανακοίνωσε η ιστοσελίδα Football Talent Scout – Jacek Kulig . Σ’ αυτήν βρίσκονται τρεις παίκτες του πρωταθλητή Ευρώπης, Ολυμπιακού. Ο Μάγνητας Χαράλαμπος Κωστούλας, ο Χρήστος Μουζακίτης και ο Άντζελο Σίνα
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Για τον 16χρονο Μπάμπη Κωστούλα η ιστοσελίδα κάνει ειδική αναφορά, παραθέτοντας τις επιδόσεις του στο Champions League των Νέων της Ευρώπης
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις