![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ο Πρόεδρος του Ερασιτέχνη Ολυμπιακού Βόλου, Νίκος Τσεκούρας, δημοσίευσε φωτογραφίες από το αθλητικό κέντρο του Αγίου Γεωργίου όπως ήταν όταν τη συντήρησε είχε η βολιώτικη ομάδα και πως είναι τώρα που επέστρεψε στον Δήμο Ρήγα Φεραίου.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
“Τι κρίμα για τους κατοίκους του Αγίου Γεωργίου” αναφέρει χαρακτηριστικά ο κ. Τσεκούρας.
Η δήλωσή του:
“Αθλητικό Κέντρο Αγίου Γεωργίου Βελεστίνου.
Οι δύο πρώτες φωτογραίες όταν είχε ο Ολυμπιακός Βολου την συντήρηση και τη χρήση.
Οι άλλες 2 πρόσφατες!!!
Τι κρίμα για τους κατοίκους του χωριού που χρησιμοποιούσαν τις εγκαταστάσεις και τι λένε άραγε τώρα για την εικόνα αυτή οσοι μεγαλοπαράγοντες αντιδρούσαν γιατί δήθεν τους ενοχλούσε η παρουσία του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΛΟΥ”.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις