Τους διαιτητές για την 7η αγωνιστική των play out της Super League 1, ανακοίνωσε η ΚΕΔ/ΕΠΟ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την αναμέτρηση ΠΑΣ Γιάννινα – Βόλος στους “Ζωσιμάδες” το Σάββατο 11/5, στις 8:00μ.μ., θα διευθύνει ο Στέφανος Κουμπαράκης από την ΕΠΣ Κυκλάδων. Βοηθοί του θα είναι οι Αθανάσιος Δέλλιος (Πέλλας) και Σπήλιος Οικονόμου (Αχαΐας).
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Τέταρτος διαιτητής ορίστηκε ο Σταύρος Τσιμεντερίδης (Κοζάνης). Διαιτητής VAR θα είναι ο Χρήστος Βεργέτης (Αρκαδίας) και AVAR ο Ιορδάνης Απτόσογλου (Αθηνών). Παρατηρητής διαιτησίας θα είναι ο Δαμιανός Ευθυμιάδης (Αθηνών).
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις