![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Στην αλλαγή του διαιτητή της αναμέτρησης Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕ Μαλεσίνας την Τετάρτη 15/5, στις 5:00μ.μ. στο Δημοτικό Στάδιο Βελεστίνου, προχώρησε η ΕΠΟ. Την αναμέτρηση θα διευθύνει ο Γιώργος Γιαννακός από την Ένωση Μακεδονίας, αντί του Γιώργου Ασλανίδη από την Πιερία. Βοηθοί παρέμειναν οι ίδιοι, Γιώργος Κουτσινακίδης και Ματθαίος Μαυρογιώργης από την Ένωση Πιερίας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις