![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Τους διαιτητές της 3ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου των μπαράζ ανόδου στη Γ’ Εθνική ανακοίνωσε η ΚΕΔ/ΕΠΟ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Την αναμέτρηση ΑΟ Ανθούπολης – Ολυμπιακός Βόλου την Κυριακή 19/5 στις 5:00μ.μ. στο Δημοτικό γήπεδο Φιλιππούπολης θα διευθύνει ο Κωνσταντίνος Καπρέτσος από την ΕΠΣ Μακεδονίας. Βοηθοί του θα είναι οι Αλέξανδρος Τσακιρόπουλος και Εμμανουήλ Γενετζάκης από την ίδια ΕΠΣ.
Παρατηρητής διαιτησίας ορίστηκε ο Ματθαίος Κοφίτσας από την ΕΠΣ Καρδίτσας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις