![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Παρελθόν αποτελεί από τον πάγκο του Αστέρα Ριζομύλου ο Κώστας Τουρσούγκας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η ανακοίνωση:
Παρελθόν από την τεχνική ηγεσία της ομάδος μας αποτελεί ο Κώστας Τουρσούγκας. Τον ευχαριστούμε θερμά για την προσφορά του, σε μια άκρως επιτυχημένη χρονιά για τον σύλλογό μας η συμβολή του ήταν καταλυτική. Ήρθες στην ομάδα μας σαν ένας γνωστός και φεύγεις το λιγότερο σαν φίλος.
Κώστα σε ευχαριστούμε από καρδιάς και ευχόμαστε καλή επιτυχία στους νέους σου στόχους.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις