![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Εκτός Βόλου θα πραγματοποιήσει την φιέστα ανόδου στη Γ’ Εθνική ο Ολυμπιακός Βόλου καθώς δεν έλαβε απάντηση στο αίτημα των ερυθρόλευκων για να του παραχωρηθεί το Δημοτικό Στάδιο της Νεάπολης. Είχε προηγηθεί η αρνητική απάντηση για το Πανθεσσαλικό Στάδιο.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Έτσι οι ερυθρόλευκοι θα υποδεχθούν τον ΠΑΟΚ Κοίλων στο φιλόξενο Δημοτικό Στάδιο του Βελεστίνου εκτός κι αν αλλάξουν τα δεδομένα έστω και την τελευταία στιγμή και ο αγώνας πραγματοποιηθεί στο γήπεδο της Νεάπολης.
Την αναμέτρηση που είναι προγραμματισμένη για την Κυριακή 2 Ιουνίου, στις 5 μ.μ., θα διευθύνει ο κ. Γιώργος Ασλανίδης από την Ένωση Πιερίας. Από την ίδια Ένωση θα είναι και οι δύο βοηθοί, Θωμάς Καλορογιάννης και Δήμητρα Τσικλητάρη
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις