![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
“🔴Τα νέα εισιτήρια διαρκείας για την σεζόν 2024-2025 είναι διαθέσιμα και έτοιμα για παραλαβή στα γενέθλια της ομάδας μας και στον αγώνα μας την Κυριακή 2 Ιουνίου στις 17:00 στο στάδιο Νεάπολης” αναφέρει η ανακοίνωση του Ολυμπιακού Βόλου που συνοδεύεται από ένα βίντεο με τον απολογισμό της χρονιάς:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Και συνεχίζει: “Όλοι μαζί συσπείρωση.
Δεν πρέπει να λείπει κανείς. Το ταξίδι συνεχίζεται!”
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις