![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Μεγάλη προσπάθεια γίνεται για να έρθει ο αγωνιστικός χώρος της Νεάπολης σε μία κατάσταση ώστε να μπορεί στοιχειωδώς να φιλοξενήσει ένα ποδοσφαιρικό παιχνίδι.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Όλοι οι άνθρωποι του Ολυμπιακού Βόλου βάζουν ένα “χεράκι” ώστε την Κυριακή το απόγευμα να διεξαχθεί ο αγώνας με τον ΠΑΟΚ Κοίλων και στη συνέχεια όλη η ερυθρόλευκη οικογένεια να πανηγυρίσει την επάνοδο της ομάδας στις εθνικές κατηγορίες.
Χαρακτηριστική είναι η φωτογραφία του Στάθη Ρόκα που με το τρακτέρ κουρεύει το χόρτο του αγωνιστικού χώρου κερδίζοντας το χειροκρότημα του Φίλιππου Σκοπελίτη.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις