![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την κατάκτηση του πρωταθλήματος στη Γ’ ΕΠΣΘ, γιόρτασε την Παρασκευή η οικογένεια του Α.Σ. Μικροθηβών.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Την απονομή του τροπαίου έκανε ο πρόεδρος της ΕΠΣΘ, Μίλτος Καλόγηρος.
Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους η πρώην Περιφερειάρχης Δωροθέα Κολυνδρίνη και ο Υφυπουργός Κλιματικής Κρίσης και Πολιτικής Προστασίας, Χρήστος Τριαντόπουλος.
Παίκτες, τεχνική ηγεσία και διοίκηση γλέντησαν την κατάκτηση του πρωταθλήματος σε γνωστό κέντρο διασκέδασης
Δήλωση της κ. Κολυνδρίνη: Συγχαρητήρια στην ομάδα των Μικροθηβών Α.Σ Μικροθηβών , στην προπονητική ομάδα Aris Giannoutsos , στη διοίκηση και κυρίως στους παίχτες που προήχθησαν στο β τοπικό , αλλά κυρίως ένα μεγάλο μπράβο για τα μαθήματα συνέργειας , ενότητας και αθλητικής αγάπης .Ένα γήπεδο κόσμημα πήρε σάρκα και οστά , γιατί το είπαμε και έγινε πράξη Και να θυμόμαστε ότι αυτό που νικά είναι πάντα ο Αθλητισμός και όσοι με αγάπη τον υπηρετούν Nickos Stafilopatis Christos Triantopoulos
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις