![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ακόμα ένας παίκτης που πέρυσι έπαιξε στη Νίκη Βόλου, ο Βαγγέλης Ανδρέου, φέρεται να έχει μπει στο… σημάδι για την αμυντική ενίσχυση της Λάρισας, εκτός από τον Παναγιώτη Παναγιωτίδη (ο Τάσος Κρητικός ήδη αποκτήθηκε).
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ο 33χρονος Τρικαλινός στόπερ έχει πολλές παραστάσεις στην κατηγορία και δεν αποκλείεται να ντυθεί στα βυσσινί.
Ο Ανδρέου στο παρελθόν, πριν την τριετία στην ομάδα της Μαγνησίας, αγωνίστηκε σε Χανιά, Δόξα Δράμας, Απόλλωνα Λάρισας, Πιερικό, Αχιλλέα Τριανδρίας, Τρίκαλα, Θύελλα Πετρωτού, Μετέωρα και Κ21 ΠΑΟΚ.
monobala.gr
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις