![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την ανανέωση της συνεργασίας της με τον προπονητή της ομάδας Στέργιο Σιαμέτη, ανακοίνωσε η ΕΛ Νηλέας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Αναλυτικά:
«Το Δ.Σ. της Ένωσης Λεχωνίων-Νηλέα με χαρά ανακοινώνει την επέκταση της συνεργασίας του για τη σεζόν 2024-2025 με τον προπονητή Σιαμέτη Στέργιο, ο οποίος ύστερα από το επιτυχημένο μισό της περασμένης σεζόν θα καθοδηγήσει την ομάδα μας στους νέους στόχους της Β’ ΕΠΣΘ.
Coach, ευχόμαστε υγεία και καλή συνέχεια στο έργο σου».
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις