![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Συγχαρητήρια για την κατάκτηση του Σούπερ καπ και ευχές για την αγωνιστική σεζόν που αρχίζει την Κυριακή, έδωσε ο κ. Τζήμας στους ποδοσφαιριστές της Νίκης πριν την σημερινή (07/09) προπόνηση.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η σχετική ανακοίνωση και το βίντεο με την ομιλία του προέδρου της Δ.Ε. ποδοσφαίρου της Νίκης:
“Στα αποδυτήρια με τους παίκτες βρέθηκε σήμερα τετάρτη (7/9) ο πρόεδρος του ποδοσφαιρικού τμήματος της Νίκης κ. Σάκης Τζήμας, θέλοντας να ευχηθεί καλή σεζόν στους παίκτες μας…
Μάλιστα ο κ. Τζήμας, υποσχέθηκε και πριμ σε περίπτωση νίκης μέσα στην Φιλιππιάδα, στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος, ενώ εξέφρασε την αισιοδοξία του, αλλά και την εμπιστοσύνη του στην ομάδα.
Δείτε το σχετικό βίντεο:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις