![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Στο περιθώριο της συνάντησης* του προέδρου της Διοίκησης Ποδοσφαίρου της Νίκης Βόλου κ. Σάκη Τζήμα, με τους κατόχους των καρτών διαρκείας, η διοίκηση της ομάδας μας, επιφύλαξε μία έκπληξη στον γνωστό δημοσιογράφο και ένθερμο υποστηρικτή της Νίκης Βόλου κ. Γιώργο Μαστρογιάννη.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Συγκεκριμένα, οι άνθρωποι της ομάδας μας, αναγνωρίζοντας την πολυετή προσφορά του κ. Μαστρογιάννη στην οικογένεια της Νίκης, αποφάσισαν να του κάνουν ένα μικρό δώρο: Ένα εισιτήριο διαρκείας VIP για την τρέχουσα αγωνιστική σεζόν!
Η συγκίνηση και η χαρά του γνωστού Νικιώτη δημοσιογράφου ήταν έκδηλη, όπως και η έκπληξή του, αφού τόσο ο κ. Τζήμας, όσο και τα μέλη της διοίκησης, κατάφεραν να κρύψουν καλά το… “μυστικό” ως το τέλος της βραδιάς!!!
Δείτε τις σχετικές φωτογραφίες:
*Από τη συνάντηση θα υπάρξει αναλυτικό ρεπορτάζ σε μεταγενέστερη δημοσίευση
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις