![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Κάλεσμα στα μέλη και τους φίλους του συνδέσμου σε συνάντηση τη Δευτέρα (26/09) στις 19:30 στο ΕΑΚ, απευθύνουν οι Austrian Boys. Παράλληλα οι οργανωμένοι οπαδοί του Ολυμπιακού Βόλου συγχαίρουν την ομάδα τους για την 3η επιτυχία.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Αναλυτικά:
“Καλούμε τα μέλη και τους φίλους του συνδέσμου των Austrian Boys, τη Δευτέρα (26/9) στις 7.30 το απόγευμα στο ΕΑΚ σε μια σημαντική συνάντηση που θα συζητηθούν θέματα που θα σηματοδοτήσουν ένα ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ στο οργανωμένο ομαδικό κίνημα του Ολυμπιακού Βόλου. Η συμμετοχή και η υποστήριξη όλων είναι ιδιαίτερα σημαντική.
Συγχαρητήρια στην ομάδα μας για την τρίτη σερί επιτυχία. Συνεχίζουμε έτσι ακόμα πιο δυνατά.”
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις