![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Το τριήμερο 23-24-24 Σεπτεμβρίου 2016 στο νησί της Σκοπέλου πραγματοποιήθηκε τουρνουά βόλεϊ γυναικών με την συμμετοχή των ομάδων Ε.Α. Λάρισας – Α.Ε. Λάρισας – Αργώ Βόλου – Φθια Λαμίας και της οικοδέσποινας Α.Ο. Σκοπέλου. Στο παρακάτω βίντεο θα παρακολουθήσετε στιγμιότυπα των αναμετρήσεων σ’ ένα βίντεο που επιμελήθηκε ο κ. Μιχάλης Γεράκης…
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις