“Δύο στα δύο” ο Πηλέας στην Β’ ΕΠΣΘ

«Δύο στα δύο» για τον Πηλέα στο πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΘ. Νίκησε με 2-1 εκτός έδρας την ΑΕ 2002 και βρίσκεται στην 1η θέση του 1ου ομίλου (ισοβαθμεί με τον Ιάσονα Α.Μ.). Το σκορ άνοιξαν στο 7′ οι φιλοξενούμενοι με τον Χούσι, ενώ λίγο πριν τη λήξη του αγώνα, στο 88′, ο Μπραχιμάι

έγραψε το 0-2 για τον Πηλέα. Στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων ο Βέργος με κεφαλιά πέτυχε το 1-2, που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.
Α.Ε. 2002: Αράπης, Καρατζιώλης, Σφέτσιος (85′ Κόρμπας), Κ. Παπαϊωάννου, Σταθόπουλος, Βέργος, Βούλγαρης, Κατσαρός (30′ λ.τρ. Κουνατίδης), Κουλοχέρης, Κόδρα, Φιλίππου.
ΠΗΛΕΑΣ: Φηύβγας, Χιούσι, Καζάκης, Βαϊτσης, Αλβανόπουλος, Καναράς, Μπραχιμάι, Τσουκάλης, Αγγέλης (70′ Αντζούρης), Θάνος (89′ Μαμμές), Μπαρμπαγεωργόπουλος (60′ Μπαντής).