![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ο Δημήτρης Δεμίρης ήταν ο τυχερός της βραδιάς στην εκδήλωση της παρουσίασης των νέων εμφανίσεων της Νίκης Βόλου, αφού κέρδισε μία φανέλα της αγαπημένης του ομάδας στην οποία θα τυπωθεί το όνομά του. Ο Δημήτρης Δεμίρης είναι γνωστός στους φίλους της Νίκης αφού είναι μέλος του Δ.Σ. της Ερασιτεχνικής Νίκης ενώ έχει εκπομπή στο ραδιόφωνο των κυανόλευκων οπαδών, BlueStarFm 105,1.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ακολουθούν φωτογραφίες από τη στιγμή της «παράδοσης παραλαβής» της φανέλας…
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις