![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Χαρούμενος για το γεγονός που φόρεσε τη φανέλα της Νίκης αλλά και πικραμένος από τη διοίκηση του συλλόγου δήλωσε ο Γιώργος Νικλητσιώτης μέσω ανάρτησής του στο προσωπικό του προφίλ σε μέσο κοινωνικής δικτύωσης. Παράλληλα ο πρώην μέσος των κυανολεύκων ευχαριστεί τον κόσμο της βολιώτικης ομάδας για τη στήριξή του και κλείνει με το “-3-” που συνήθως υπογράφουν φίλαθλοι της Νίκης. Αναλυτικά η δήλωσή του:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
“Είμαι πολύ χαρούμενος που φόρεσα τον άγγελο στο στήθος μου. Εύχομαι αυτή η ομάδα να ξαναφτάσει εκεί που αξίζει! Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον κόσμο που στήριξε, γιατί πραγματικά ήμασταν μόνοι μας! Κάθε τέλος και μία καινούργια αρχή -3-.”
Το status του Γιώργου Νικλητσιώτη στο facebook:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις