Με Ευρυτανία στο Βόλο την Τετάρτη οι Μικτές ΕΠΣΘ

Αύριο Τετάρτη 23/11 οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Θεσσαλίας αγωνίζονται για την 3η αγωνιστική στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων 2016-2017. Αντίπαλό τους είναι οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Ευρυτανίας, τις οποίες θα υποδεχθούν στο ΕΑΚ Βόλου. Οι παίδες θα αγωνιστούν στις 13.00 και οι Νέοι στις 15.00.


Θυμίζουμε, πως οι Παίδες μετρούν δύο ισοπαλίες με Εύβοια 2-2 και Φθιώτιδα 3-3 εκτός έδρας, ενώ οι Νέοι έχουν δύο νίκες, με Εύβοια 2-1 και Φθιώτιδα 2-0 εκτός.
Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. Αντώνης Μάνδαλος θα έχει στη διάθεσή του τους εξής ποδοσφαιριστές :
ΠΑΙΔΕΣ (ώρα προσέλευσης 11:30)
1. ΤΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
2. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
3. ΜΑΛΑΜΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
4. ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
5. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
6. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
7. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (ΑΘΛΟΣ)
8. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
9. ΓΚΟΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ)
10. ΚΟΥΤΣΙΜΠΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
11. ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
12. ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
13. ΤΟΓΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
14. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
15. ΑΦΕΝΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
16. ΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
17. ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
18. ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)

ΝΕΟΙ (ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 13:30)
1. ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
2. ΚΛΩΘΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
3. ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΘΛΟΣ)
4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ)
5. ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
6. ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
7. ΜΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
8. ΛΙΑΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
9. ΚΟΦΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
10. ΜΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
11. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΡΗΣ ΜΕΛ/ΚΩΝ)
12. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
13. ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
14. ΧΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
15. ΒΕΡΓΟΖΗΣΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΘΗΣΕΑΣ)
16. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΡΑΦΑΗΛ (ΑΡΗΣ ΜΕΛ/ΚΩΝ)
17. ΚΟΥΚΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
18. ΣΙΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ)