Επέστρεψε στις νίκες η Αγία Άννα, 2-0 τους Ν.Α. Νίκης

Στο δεύτερο ημίχρονο κρίθηκε το παιχνίδι της Αγίας Άννας με τους Ν.Α. Νίκης. Οι γηπεδούχοι επιβλήθηκαν με 2-0, με τους φιλοξενούμενους να έχουν στον πάγκο τους, ως υπηρεσιακό προπονητή τον Μιχάλη Παπαδάκη, μετά την παραίτηση των Βαταμίδη, Οικονόμου. Τα δύο τέρματα της Αγίας Άννας σημείωσε ο Αντωνίου.

Στο 64′ ο Κωτούλας κέρδισε πέναλτι από τον Χατζόγλου, με τον Αντωνίου να ευστοχεί από την «άσπρη βούλα». Στο 89′ ο Αντωνίου και πάλι με σουτ έγραψε το 2-0. Στο 90′ ο Παύλος Τασιάς αποβλήθηκε για εξύβριση με απ’ ευθείας κόκκινη και στις καθυστερήσεις χρέη τερματοφύλακα εκτέλεσε ο αρχηγός των Ν.Α. Νίκης, Βασίλης Τσαπέρος.
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ: Αϊντίνι, Τσαραώσης, Ταμπακόπουλος, Πανόπουλος, Αντωνόπουλος, Τσουρέλης, Φιλατζικιώτης, Ζάγκας (73′ Αλεξανδρής), Βογιατζής (55′ Κωτούλας), Νιαώτης (85′ Ρομάριο).
Ν.Α. ΝΙΚΗΣ: Τασιάς, Χάνος, Χατζόγλου (70′ Χρηστίδης), Σφονδυλιάς, Αποστολίδης, Τσαπέρος, Ξηροκώστας, Κουτσούκης (85′ Οσάφι), Φουρκιώτης (46′ λ.τρ. Δώσας), Δαμάσκος, Σιώμος.