Η νίκη του Πηλέα επί της Δάφνης με το φακό του «goalpost.gr» (76 Photos)

Θερμά πανηγυρίστηκε από τους φιλοξενούμενους η χτεσινή εκτός έδρας νίκη του Πηλέα επί της δάφνης στο γήπεδο Νεάπολης με σκορ 0-1. Από την ένταση πλευρά, έντονη δυσφορία και παράπονα ήταν τα συναισθήματα των γηπεδούχων που διαμαρτυρήθηκαν για αναίτιες καθυστερήσεις των αντιπάλων τους, όπως χαρακτηριστικά ανέφεραν…

Το πάθος κατά τη διάρκεια της αναμέτρησης, αλλά και το κοντράστ των συναισθημάτων, μετά την ολοκλήρωσή της, μπορείτε να δείτε στο πλούσιο φωτορεπορτάζ του «goalpost.gr», που ακολουθεί

Με εντυπωσιακό β’ ημίχρονο ο Ν. Α. Νίκης κατάφεραν να πάρουν το «τρίποντο», απέναντι στον αξιόμαχο, για όσο χρονικό διάστημα το παιχνίδι ήταν χωρίς σκορ, Αγροτικό Αϊδινίου. Από εκεί και πέρα, όμως, η εξέλιξη της αναμέτρησης ήταν ως παράσταση για ένα ρόλο, αφού το τελικό σκορ διαμορφώθηκε στο 4-0.
Ο φωτογραφικός φακός του «goalpost.gr» βρέθηκε στο γήπεδο Δημητριάς και σας μεταφέρει χαρακτηριστικές εικόνες από την αναμέτρηση.