![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Από την Τοπική Επιτροπή Διαιτησίας, ανακοινώθηκε ο ορισμός του Διαιτητή και των Βοηθών του για τον εξ αναβολής αγώνα της Γ’ φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΘ, που θα γίνει αύριο στο ΕΑΚ, στις 2:30′ το μεσημέρι…
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Αντίπαλοι θα είναι οι Θησέας και Πρωτεσίλαος, στην αναμέτρηση που θα είναι η τελευταία της Γ’ φάσης, που στο μεγαλύτερο μέρος της διεξήχθη την περασμένη Τετάρτη. Διαιτητής θα είναι ο Τασσιόπουλος Γ. και βοηθοί οι Τσολακίδης Γ. και Σακκάς Π.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις