Άνετα οι Μυρμιδόνες 3-0 τον Άθλο

Άνετα οι Μυρμιδόνες νίκησαν με 3-0 τον Άθλο εντός έδρας. Το σκορ άνοιξε στο 39′. Ο Νικηφοράκης εκτέλεσε φάουλ και η μπάλα πριν καταλήξει στα δίχτυα του Μπούντη χτύπησε στο κεφάλι του Τσεκρέζη. Στο 85′ ο Δ. Μπούρχας σούταρε και ο Κοντογιάννης σταμάτησε αντικανονικά τη μπάλα με το χέρι πάνω στη γραμμή του τέρματος. Ο Κοντογιάννης αποβλήθηκε, ενώ υποδείχθηκε πέναλτι που

μετέτρεψε σε γκολ ο Νικηφοράκης (2-0). Το τελικό σκορ διαμόρφωσε με κεφαλιά ο Στ. Μάντζαρης στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων.
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ: Γώγος, Τσάτσος, Νικηφοράκης, Βέργας, Κοντοβάς, Στ. Μάντζαρης, Στέκας (75′ Νανάς), Πιπινής (65′ Γεωργουσόπουλος), Δ. Μπούρχας, Π. Μπούρχας, Στουρνάρας (80′ Ζάρας).
ΑΘΛΟΣ: Μπούντης, Μπουκώρος, Τσεκρέζης, Μπιρμπίλης, Δήμας, Κοντοβάς, Τσουκάρας (70′ Χρ. Γουργιώτης), Κομπούρας, Γιαννακός (30′ λ.τρ. Φάτσης), Ζαντιώτης, Τίτου (46′ Κουτρογιάννης).