Η αποστολή των Μικτών ΕΠΣΘ για Καρδίτσα (ονόματα)

Τις κλήσεις των ποδοσφαιριστών που απαρτίζουν τις Μικτές ομάδες Παίδων και Νέων της ΕΠΣΘ ανακοίνωσε ο Ενωσιακός προπονητής Αντώνης Μάνδαλος κι αφορούν
Στα παιδιά που θα ταξιδέψουν αύριο στην Καρδίτσα, προκειμένου να αγωνιστούν κόντρα στις αντίστοιχες ομάδες της εκεί τοπικής Ένωσης. Η αναχώρηση…


έχει προγραμματιστεί για της 09:30′ το πρωί από το parking του Πανθεσσαλικού σταδίου.
Οι αναμετρήσεις αυτές θα γίνουν στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων 2016-2017. Αναλυτικότερα

«Την Τετάρτη 1/2/2017 οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Θεσσαλίας αγωνίζονται για την 6η αγωνιστική στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων 2016-2017. Αντίπαλος οι Μικτές της ΕΠΣ Καρδιτσας.
Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο γήπεδο της Κρύας Βρύσης, οι Παίδες 13:00 & οι Νέοι 15:00.
Ώρα αναχώρησης από το parking του Πανθεσσαλικού Σταδίου 9:30
Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

ΠΑΙΔΕΣ
1. ΤΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
2. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
3. ΜΑΛΑΜΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
4. ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
5. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
6. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
7. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (ΑΘΛΟΣ)
8. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
9. ΚΟΥΤΣΙΜΠΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
10. ΤΟΓΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
11. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
12. ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
13. ΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
14. ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
15. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
16. ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
17. ΑΦΕΝΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
18. ΓΚΟΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΘΗΣΕΑΣ)

ΝΕΟΙ
1. ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
2. ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
3. ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (ΑΘΛΟΣ)
4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ)
5. ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
6. ΝΙΑΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
7. ΣΙΟΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ)
8. ΛΙΑΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
9. ΚΟΦΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
10. ΜΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
11. ΜΠΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
12. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΡΗΣ ΜΕΛ/ΚΩΝ)
13. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
14. ΧΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΝΕΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ)
15. ΒΕΡΓΟΖΗΣΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ)
16. ΚΟΥΚΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
17. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΡΑΦΑΗΛ (ΑΡΗΣ ΜΕΛ/ΚΩΝ)
18. ΡΕΛΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)»