Έμειναν στην ισοπαλία Αγία Άννα και Μυρμιδόνες

Για δεύτερη συνεχόμενη αγωνιστική η Αγία Άννα έμεινε στο ισόπαλο αποτέλεσμα, αυτή τη φορά με τους Μυρμιδόνες εντός έδρας (1-1). Οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι στο πρώτο ημίχρονο, ωστόσο, δεν κατάφεραν να φτάσουν στο γκολ, έχοντας δύο δοκάρια με τους Αντωνίου και Νιαώτη. Δοκάρι είχαν και οι Μυρμιδόνες με τον Δημήτρη Μπούρχα.

Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ με αυτογκόλ του Τσαραώση, με την μπάλα να κοντράρει στο σώμα του αμυντικού της Αγίας Άννα και να καταλήγει στα δίχτυα, μετά από σουτ που επιχείρησε ο Θ. Πιπινής. Η ισοφάριση για την Αγία Άννα ήρθε στο 70′. Ο Αντωνίου κέρδισε πέναλτι από τον Βέργα, με τον Κώστα Τσιουρέλη να το αξιοποιεί, γράφοντας το 1-1.
ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ: Πλακαρός, Αλεξανδρίδης (77′ Ταμπακόπουλος), Τσαραώσης, Σκοπός, Πανόπουλος (84′ Κωτούλας), Σερ. Τσιουρέλης, Κ. Τσιουρέλης, Φιλατζικιώτης, Ζάγκας, Νιαώτης, Αντωνίου.
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ: Γώγος, Καλαμάς, Αρτ. Νικηφοράκης, Κοντοβάς, Βέργας (85′ Γ. Μπούρχας), Στ. Μάντζαρης, Δημ. Μπούρχας, Παν. Μπούρχας, Κουφάκης, Πιπινής,